Хвала свима на гостопримству деце са Косова и Метохије

Искористили бисмо ову прилику да се захвалимо свима онима који су дали свој допринос у организацији пројекта „Косово је срце нашега срца“ и допринели да наши храбри малишани, макар на тих 7 дана, забораве на тешке животне услове који су нажалост свакодневница за Србе на Космету.

Потпуно бесплатно су угостили децу са Косова и Метохије:

1.       Новак Папан – ресторан и апартмани „Галија“;

2.       Игор и Милан Бркан – ресторан и апартмани „Спич“;

3.       Марина Вујковић – апартмани „Ројал Лукс“;

4.       Александар Ћаки Петровић – апартмани и ресторан „Извор“;

5.       Видосава и Жељко Лековић – апартмани „Лековић“;

6.       Ненад Остојић – апартмани „Остојић”.

Захваљујемо се и Срђану Јелићу, власнику бродова „Краљичина плажа“ и „Калина“ који је такође потпуно бесплатно организовао крстарење барским обалама и деци приредио још једно незаборавно искуство.

Хвала Анесу Чичићу који је уступио свој аутобус и организовао излет до Старог Бара.

Захваљујемо се пекари „ Доместико“.

Посебна захвалност кафићу „Делакроа“ у којем су малишани у неколико наврата имали организована дружења уз сокове, слаткише и сланише.

И за крај хвала браћи и сестрама из братства „Витозови светог Јована Владимира“, која су свих 14 дана учествовали у организацији дочека малишана, као и њиховог боравка, што у виду новчаних донација или донација у виду хране и пића и свих осталих потрепштина. Без њих ово ништа не би било могуће.

Зајваљујемо се канцеларији за Косово и Метохију Владе Републике Србије и многобројним донаторима (појединцима) и друштвено одговорним компанијама, чији списак ћемо накнадно објавити!

Захваљујемо се НВУ Ступовима тј. њиховим члановима из Берана и Подгорице, који су угостили малишане у манастирима Ђурђеви Ступови и Храму у Подгорици!

Радујемо се поновном сусрету  септембру!

Наше мало је некоме много!

Подели вест

Последње новости